Ubytování v Rakousku, Axams (Tyrolsko) v apartmánu 'Lanner'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Lanner, Axams
★★★★

Rakousko, Tyrolsko, Axams

Rakousko, Tyrolsko, Axams
Číslo objektu: AT6094.250.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6094_250_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 21.814,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 65 m2 v 1. patře. Luxusní a vkusné zařízení: zkosený vstup, výška stropu 380 cm s panoramatickým oknem jižní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os.), jídelní stůl a TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 2x dvoulůžkový pokoj. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna/sprcha/WC. Podlahové topení. Velký balkon 14 m2. Balkónový nábytek. Pěkný panoramatický výhled na hory. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Informace o domě (rezidenci)
Exkluzivní moderní třígenerační dům 'Lanner', 2-podlažní, rok výstavby 2013. Na kraji obce, 500 m od centra Axams, slunná poloha, 3.5 km od sjezdovek. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo u domu. Obchod 500 m, potraviny, supermarket, kavárna 450 m, nádraží 300 m, koupaliště, krytý bazén 850 m, jezero ke koupání 'Natterer See' 6 km. Jízdárna 700 m, od domu vedou turistické / vycházkové trasy 1 m, lanová dráha 8 km, kabinková lanovka 3.5 km, lyžařské centrum 3.5 km, lyžařské sjezdovky 3.5 km, půjčovna lyží 500 m, zastávka ski-busu 350 m, lyžařská škola 8 km, sáňkařská dráha 350 m, kluziště 850 m. Atrakce v blízkosti: Stadt Innsbruck 10 km, Stadt Hall 20 km. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Axamer Lizum 8 km, Mutterer Alm/Götzner Bahn 3.5 km. Známá jezera v okolí: Natterer See. Turistické oblasti ab Haus. Upozornění: v objektu je nutno dodržovat klid. 4 velká golfová hřiště se nacházejí v okruhu 30 km. Cestovat a šetřit: KARTA NA UVÍTANOU zahrnuta, informace na: www.innsbruck.info/welcome!!! Vstup zdarma: do rekreačního střediska Axams!
Rezervace
Ubytování v Rakousku, Axams:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Axams na slunné terase nad Innsbruckem, uprostřed srdce Tirolska při olympijské lyžařské oblasti Axamer Lizum. Útulná, klidná vesnice, 17 km jiho-západně od Innsbruck. V obci: restaurace, bar, diskotéka, krytý bazén, sauna, masáže.
informace pro letní ubytování
Halové- a bazén. Tenis. Beachvolleyball-hřiště. 1x sedačková lanovka turistické cesty, horské túry. Cyklistické cesty. ,plážový volejbal, pro děti jízda na ponících, denní horská turistika s přírodně-naučným doprovodem.
informace pro zimní ubytování
Olympijská lyžařská oblast Axamer Lizum je lehce dosažitelná autem nebo zdarma autobusem, platí jako extrémně na sníh jistá oblast. Krytý bazén s vnějším vyhřívaným bazénem a velkou oblastí sauny. Poloha údolní stanice 1'583 m. 1x lanová dráha, 5x sedačkové lanovky, 4x vleky. Sněhový park, halfpipe. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti, lyžařská školka pro děti. Bežkařské tratě, zimní turistické cesty. Sáňkařské dráhy. Metaná.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 24.4.2019 22:48
Mapa stránek ...