Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Landhaus Alpbach' - Rakousko (Tyrolsko), Alpbach. Jedná se o ubytování pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt v 1. patře. Úplně renovovaný v roce 2017, romantické zařízení se dřevem: vstup. Obývací pokoj s jídelní stůl a TV-satelit (plochá obrazovka), kachlová kamna. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Otevřená kuchyně (2 plotýnky, trouba, myčka). Koupelna/WC. Balkónový nábytek. Pěkný panoramatický výhled na hory. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. Ložnice jsou vybaveny nábytkem z přírodního dřeva, velký důraz ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Landhaus Alpbach, Alpbach

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6236_150_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt v 1. patře. Úplně renovovaný v roce 2017, romantické zařízení se dřevem: vstup. Obývací pokoj s jídelní stůl a TV-satelit (plochá obrazovka), kachlová kamna. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Otevřená kuchyně (2 plotýnky, trouba, myčka). Koupelna/WC. Balkónový nábytek. Pěkný panoramatický výhled na hory. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. Ložnice jsou vybaveny nábytkem z přírodního dřeva, velký důraz byl kladen na kvalitu a přírodní materiály.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 23.7.2018 11:51
Mapa stránek ...