Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Wiedersbergerhornblick' - Rakousko (Tyrolsko), Alpbach. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 'Wiedersbergerhornblick', 3-pokojový byt 55 m2 v 2. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Prostorné, úplně renovovaný v roce 2017, komfortní zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s otevřený krb, jídelní kout a TV-satelit. Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x dvoulůžko (140 cm, v délce 195 cm). Malá kuchyně (malá trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar). Koupelna/sprcha/WC. Jižní orientace. Balkónový nábytek. Velmi pěkný výhled ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Wiedersbergerhornblick, Alpbach

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6236_150_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Wiedersbergerhornblick', 3-pokojový byt 55 m2 v 2. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Prostorné, úplně renovovaný v roce 2017, komfortní zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s otevřený krb, jídelní kout a TV-satelit. Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x dvoulůžko (140 cm, v délce 195 cm). Malá kuchyně (malá trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar). Koupelna/sprcha/WC. Jižní orientace. Balkónový nábytek. Velmi pěkný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: dřevo (zdarma). Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Garáž u domu. Pozor prosím: nekuřácký byt. Koupelna je vybavena sušičkou na ručníky, zrcadlem na líčení a vysoušečem vlasů. Obě ložnice jsou vyrobeny z přírodního dřeva, s důrazem na péči o zdraví.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 25.6.2018 09:47
Mapa stránek ...