Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Galtenbergblick' - Rakousko (Tyrolsko), Alpbach. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 'Galtenbergblick', 3-pokojový byt 60 m2 v 1. patře. Prostorné, komfortní zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s jídelní kout, TV-satelit a kachlová kamna. Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj. Vstup na balkon. Malá kuchyně (2 plotýnky, malá trouba, myčka, elektrický kávovar). Koupelna/sprcha, WC zvlášť. Jižní orientace. Balkónový nábytek. Velmi pěkný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: dřevo (zdarma). Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Garáž u domu. Pozor prosím: nekuřácký byt. V k ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Galtenbergblick, Alpbach

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6236_150_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Galtenbergblick', 3-pokojový byt 60 m2 v 1. patře. Prostorné, komfortní zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s jídelní kout, TV-satelit a kachlová kamna. Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj. Vstup na balkon. Malá kuchyně (2 plotýnky, malá trouba, myčka, elektrický kávovar). Koupelna/sprcha, WC zvlášť. Jižní orientace. Balkónový nábytek. Velmi pěkný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: dřevo (zdarma). Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Garáž u domu. Pozor prosím: nekuřácký byt. V koupelně je vyhřívaný věšák na ručníky, kosmetické zrcadlo a vysoušeč vlasů.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.7.2018 22:24
Mapa stránek ...