Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Waldruh' - Rakousko (Tyrolsko), Achenkirch. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 53 m2. Komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os.), jídelní kout, TV-satelit a rádio. 1x pokoj s 2x lůžko. 1x dvoulůžkový pokoj. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Balkon, východní orientace balkon, západní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: vysoká stolička pro děti, dětská postýlka. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Byt je v 1. nebo 2. patře a má buď koupelnu/WC, nebo sprch ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
!Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Waldruh, Achenkirch

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6215_100_4/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 53 m2. Komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os.), jídelní kout, TV-satelit a rádio. 1x pokoj s 2x lůžko. 1x dvoulůžkový pokoj. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Balkon, východní orientace balkon, západní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: vysoká stolička pro děti, dětská postýlka. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Byt je v 1. nebo 2. patře a má buď koupelnu/WC, nebo sprchu/WC.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 25.6.2017 19:15
Mapa stránek ...