Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Waldruh' - Rakousko (Tyrolsko), Achenkirch. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 40 m2 v 3. patře. Útulné zařízení: 1x zkosený velký pokoj s 1x francouzským lužkem, TV-satelit a rádio. Zkosený obývací pokoj/ložnice s 1x vysunovací lůžko (2 os.), jídelní stůl. Kuchyňský kout (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar). Sprcha, sedací vana/WC. Balkon, západní orientace. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
!Last minute ubytování v Itálii - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Waldruh, Achenkirch

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6215_100_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 40 m2 v 3. patře. Útulné zařízení: 1x zkosený velký pokoj s 1x francouzským lužkem, TV-satelit a rádio. Zkosený obývací pokoj/ložnice s 1x vysunovací lůžko (2 os.), jídelní stůl. Kuchyňský kout (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar). Sprcha, sedací vana/WC. Balkon, západní orientace. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 25.6.2017 19:22
Mapa stránek ...