Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Christine' - Rakousko (Štýrsko), Schladming. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 50 m2 v 1. patře. Komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit. Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 indukční varná deska). Sprcha/WC. Balkon. Velmi pěkný výhled na hory. Parkování u domu. Pozor prosím: nekuřácký dům. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Byt je částečně zkosený. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Christine, Schladming

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at8970_120_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 50 m2 v 1. patře. Komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit. Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 indukční varná deska). Sprcha/WC. Balkon. Velmi pěkný výhled na hory. Parkování u domu. Pozor prosím: nekuřácký dům. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Byt je částečně zkosený.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 20.3.2019 07:01
Mapa stránek ...