Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Christine' - Rakousko (Štýrsko), Schladming. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový byt 100 m2, v přízemí. Komfortní zařízení: obývací pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm), otevřený krb, TV-satelit, rádio a CD. Vstup na terasu. 2x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 indukční varná deska, mikrovlnka) s jídelní stůl. Koupelna/sprcha, WC zvlášť. Balkon. Velmi pěkný výhled na hory. Parkování (2 auta) u domu. Pozor prosím: nekuřácký dům. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Christine, Schladming

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at8970_120_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 100 m2, v přízemí. Komfortní zařízení: obývací pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm), otevřený krb, TV-satelit, rádio a CD. Vstup na terasu. 2x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 indukční varná deska, mikrovlnka) s jídelní stůl. Koupelna/sprcha, WC zvlášť. Balkon. Velmi pěkný výhled na hory. Parkování (2 auta) u domu. Pozor prosím: nekuřácký dům. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 25.3.2019 07:46
Mapa stránek ...