Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Richter' - Rakousko (Štýrsko), Sankt Johann am Tauern. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový dům 80 m2 na 2 podlažích. Částéčně zkosený, pěkné a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka, TV a rádio. Kuchyně (4 plotýnky, trouba). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: průchozí pokoj s 1x dvoulůžko. 1x dvoulůžkový pokoj. Pozor prosím: nekuřácký dům. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Richter, Sankt Johann am Tauern

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at8765_1_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 80 m2 na 2 podlažích. Částéčně zkosený, pěkné a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka, TV a rádio. Kuchyně (4 plotýnky, trouba). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: průchozí pokoj s 1x dvoulůžko. 1x dvoulůžkový pokoj. Pozor prosím: nekuřácký dům. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 20.1.2019 10:59
Mapa stránek ...