Ubytování v Rakousku, Sankt Johann am Tauern (Štýrsko) v rekreačním domě 'Richter'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Richter, Sankt Johann am Tauern
★★

Rakousko, Štýrsko, Sankt Johann am Tauern

Rakousko, Štýrsko, Sankt Johann am Tauern
Číslo objektu: AT8765.1.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at8765_1_1/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 13.179,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 80 m2 na 2 podlažích. Částéčně zkosený, pěkné a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka, TV a rádio. Kuchyně (4 plotýnky, trouba). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: průchozí pokoj s 1x dvoulůžko. 1x dvoulůžkový pokoj. Pozor prosím: nekuřácký dům. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Malý, útulný rodinný dům 'Richter', 1'056 m n.m.. 4 km od centra, samostatně stojící, klidná poloha, přímo u lesa. K dispozici pouze pro Vás: udržovaná zahrada 340 m2 (oplocená) s rostlinami a stromy, louka k odpočinku. Zahradní nábytek. V domě: ústřední topení. 500 m dlouhý, úzký příjezd vede až k objektu (přírodní cesta). Parkovací místo u domu. Potraviny 4 km, restaurace 4 km, autobusová zastávka 400 m, koupaliště 15 km, krytý bazén 15 km, přírodní rybník / nádrž s možností plavání 12 km, jezero ke koupání 'Badeteich Möderbrugg' 4 km. Golfové hřiště (38 jamek) 38 km, tenis 4 km, visutá lanovka 20 km, vlek 15 km, sedačková lanovka 20 km, lyžařská škola 20 km, sáňkařská dráha 7 km, běžkařské stopy 200 m, kluziště 7 km. Atrakce v blízkosti: Benediktinerabtei Seckau 42 km, Red Bull Ring Spielberg 38 km. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Lachtal 22 km. Turistické oblasti Wanderregion Triebener Tauern. Pozor prosím: zvířata v sousedství.
Rezervace
Ubytování v Rakousku, Sankt Johann am Tauern:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 1.065 m n.m.
V srdci oblasti Niedere Tauern, obklopené jehličnatými lesy, loukam a pastvinami leží St. Johann am Tauern. Celoroční poloha bez mlh, zdravé výškové podnebí, neovlivněné průmyslem, činí ze St. Johann oblíbené rekreační místo. Mimo bezpočtu možností sportování je hlavně také možnost obdivovat přírodu. Útulná, klidná vesnice s 600 obyvatel, 30 km severně od Judenburg, 120 km od Graz. V obci: restaurace, krytý bazén, 20 km.
informace pro letní ubytování
Jezero ke koupání, vhodné pro děti. Tenis (2x venkovní kurt). Minigolf. Rajtování. Rybaření. Paragliding. Turistické cesty, horské túry, horolezectví. Cesty pro túry na horském kole. Dětské hřiště. Lovy, létání, stolní tenis.
informace pro zimní ubytování
Lyžařská oblasst Hohentauern: malé, ale jemné lyžařské eldorádo, zvláště pro děti a rodiny s dětmi. Děti do 6 roků v doprovou soapělých - zdarma! Dobře udržované přírodní sjezdovky všech druhů obtížnosti nadchnou lyžaře i snowboardisty. Lyžařské středisko Hohentauern, 8 km. 5x vleky. Celkem 12 km lyžařské sjezdovky. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 10 km, zimní turistické cesty 10 km. Sáňkařské dráhy. Bruslařská hala, metaná.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Hohentauern (1315 m n.m.) orientační předpověď počasí:
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 20.1.2019 10:58
Mapa stránek ...