Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Hohentauern' - Rakousko (Štýrsko), Hohentauern. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. 5-pokojový dům 80 m2 na 2 podlažích. Komfortní a vkusné zařízení: obývací pokoj s jídelní kout a TV-satelit. 3x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (4 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/WC. Terasa, jižní orientace. Odkládací místnost. Pozor prosím: nekuřácký byt. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Hohentauern, Hohentauern

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at8785_100_5/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový dům 80 m2 na 2 podlažích. Komfortní a vkusné zařízení: obývací pokoj s jídelní kout a TV-satelit. 3x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (4 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/WC. Terasa, jižní orientace. Odkládací místnost. Pozor prosím: nekuřácký byt. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.2.2018 20:37
Mapa stránek ...