Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Hohentauern' - Rakousko (Štýrsko), Hohentauern. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový dům 80 m2 na 2 podlažích. Komfortní a vkusné zařízení: obývací pokoj s jídelní kout a TV-satelit. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/WC. V horním patře: 1x dvoulůžkový pokoj. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko. Sprcha/WC. Terasa, jižní orientace. Odkládací místnost. Pozor prosím: nekuřácký byt. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Dům je biologická celodřevěná stavba. Koupelna s parní sprchovou kabinkou pro 2 osoby. Utěrky a ubrusy si musíte přivést sebou. Někdy j ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Hohentauern, Hohentauern

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at8785_100_16/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 80 m2 na 2 podlažích. Komfortní a vkusné zařízení: obývací pokoj s jídelní kout a TV-satelit. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/WC. V horním patře: 1x dvoulůžkový pokoj. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko. Sprcha/WC. Terasa, jižní orientace. Odkládací místnost. Pozor prosím: nekuřácký byt. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Dům je biologická celodřevěná stavba. Koupelna s parní sprchovou kabinkou pro 2 osoby. Utěrky a ubrusy si musíte přivést sebou. Někdy je v dvojlůžkovém pokoji palanda.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 26.2.2018 00:17
Mapa stránek ...