Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Sternisa' - Rakousko (Štýrsko), Hirschegg - Pack. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 3 ložnice. 5-pokojový dům 120 m2 na 2 podlažích. Otevřený vstup. Obývací pokoj s TV-satelit a kachlová kamna. Vstup na balkon. 2x dvoulůžkový pokoj. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, elektrický kávovar) s jídelní kout. Sprcha/WC. Ve spodním patře: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní kout, kuchyňským koutem, TV-satelit a kachlová kamna. Vstup na zahradu. 1x dvoulůžkový pokoj. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba). Sprcha/WC. Komfortní zařízení ve venkovském stylu. Velký balkon, terasa, ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Sternisa, Hirschegg - Pack

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at8584_2_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový dům 120 m2 na 2 podlažích. Otevřený vstup. Obývací pokoj s TV-satelit a kachlová kamna. Vstup na balkon. 2x dvoulůžkový pokoj. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, elektrický kávovar) s jídelní kout. Sprcha/WC. Ve spodním patře: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní kout, kuchyňským koutem, TV-satelit a kachlová kamna. Vstup na zahradu. 1x dvoulůžkový pokoj. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba). Sprcha/WC. Komfortní zařízení ve venkovském stylu. Velký balkon, terasa, zahradní sezení. Zahradní nábytek, gril, odkládací místnost. Garáž (2 Auta). Pozor prosím: nekuřácký byt. 3 domácí zvířata (psi) povolena. Je možné si přivézt maximálně 3 psy. 1. pes je zdarma, poplatek až pro 2. a 3. psa se platí na místě!
Rezervace
Lyžařská střediska v okolí: (vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, ne po silnici!)
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.1.2019 05:52
Mapa stránek ...