Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Panoramahütte' - Rakousko (Štýrsko), Hirschegg - Pack. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 'Panoramahütte', 2-pokojová chata 50 m2 na 2 podlažích. Velmi útulné a romantické zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm v délce 190 cm), jídelní kout. Malá, otevřená kuchyně (2 indukční varná deska, mikrovlnka, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (Nespresso) extra). Sprcha/WC, hydromasážní sprcha. E-topení. V horním patře: zkosená galerie s 1x dvoulůžko (160 cm, v délce 200 cm). Nádherný panoramatický výhled na hory a na krajinu. Pozor prosím: nekuřácký dům.

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Panoramahütte, Hirschegg - Pack

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at8584_210_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Panoramahütte', 2-pokojová chata 50 m2 na 2 podlažích. Velmi útulné a romantické zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm v délce 190 cm), jídelní kout. Malá, otevřená kuchyně (2 indukční varná deska, mikrovlnka, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (Nespresso) extra). Sprcha/WC, hydromasážní sprcha. E-topení. V horním patře: zkosená galerie s 1x dvoulůžko (160 cm, v délce 200 cm). Nádherný panoramatický výhled na hory a na krajinu. Pozor prosím: nekuřácký dům.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 24.2.2018 01:05
Mapa stránek ...