Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Kochhube' - Rakousko (Štýrsko), Hirschegg - Pack. Jedná se o ubytování pro 17 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho je 5 ložnic. 6-pokojový selský dům. Objekt vhodný pro 17 dospělý. Jednoduché a stylové zařízení: obývací pokoj s 2x pohovka a TV-satelit. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl, kamna na dřevo. Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 4x lůžko. 1x pokoj s 5x lůžko. WC zvlášť. Obývací pokoj v selské stylu. Balkon, velké zahradní sezení. Zahradní nábytek, gril, lehátka (5x), odkládací místnost. K dispozici: d ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Kochhube, Hirschegg - Pack

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at8584_200_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 17 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho je 5 ložnic
Popis ubytování (interiér)
6-pokojový selský dům. Objekt vhodný pro 17 dospělý. Jednoduché a stylové zařízení: obývací pokoj s 2x pohovka a TV-satelit. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl, kamna na dřevo. Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 4x lůžko. 1x pokoj s 5x lůžko. WC zvlášť. Obývací pokoj v selské stylu. Balkon, velké zahradní sezení. Zahradní nábytek, gril, lehátka (5x), odkládací místnost. K dispozici: dřevo (zdarma). Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Odlehlá a osamělá poloha, žádní sousedé, příjezdová cesta končí u domu!
Rezervace
Lyžařská střediska v okolí: (vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, ne po silnici!)
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.3.2019 03:52
Mapa stránek ...