Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Reich' - Rakousko (Štýrsko), Hirschegg - Pack. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. 5-pokojový dům 160 m2 na 2 podlažích. Částéčně zkosený, útulné zařízení: vstup. Velký obývací pokoj/jídelna s jídelní kout a TV-satelit. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 1x dvoulůžko a 1x místo ke spaní (1 x 140 cm), TV-satelit. Otevřená kuchyně (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha, bidet, WC zvlášť. V podkroví: galerie s umyvadlo. 1x dvoulůžkový pokoj s TV-satelit. 1x dvoulůžkový pokoj. Obývací pokoj v selské stylu. Balkon, zahradní sezení. Balkónov ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Reich, Hirschegg - Pack

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at8584_100_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový dům 160 m2 na 2 podlažích. Částéčně zkosený, útulné zařízení: vstup. Velký obývací pokoj/jídelna s jídelní kout a TV-satelit. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 1x dvoulůžko a 1x místo ke spaní (1 x 140 cm), TV-satelit. Otevřená kuchyně (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha, bidet, WC zvlášť. V podkroví: galerie s umyvadlo. 1x dvoulůžkový pokoj s TV-satelit. 1x dvoulůžkový pokoj. Obývací pokoj v selské stylu. Balkon, zahradní sezení. Balkónový nábytek. Pěkný výhled na krajinu. K dispozici: pračka, sušička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Lyžařská střediska v okolí: (vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, ne po silnici!)
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 13.12.2018 08:36
Mapa stránek ...