Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Waldegg' - Rakousko (Štýrsko), Haus. Jedná se o ubytování pro 7 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový dvouposchoďový apartmán 150 m2 na 2 podlažích. Komfortní zařízení se dřevem: velký vstup. Velký obývací pokoj s knihovna a TV-satelit. Vstup na verandu. Obytná kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mraznička, elektrický kávovar) s podávací okénko, jídelní kout. WC zvlášť. V horním patře: 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 1x lůžko a 1x dvoulůžko. 1x pokoj s 1x lůžko a 1x vysunovací lůžko. Koupelna/WC, WC zvlášť, dvojumyvadlo. Balkon, terasa, zahradní sezení. Zahradní ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Waldegg, Haus

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at8967_1_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 7 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dvouposchoďový apartmán 150 m2 na 2 podlažích. Komfortní zařízení se dřevem: velký vstup. Velký obývací pokoj s knihovna a TV-satelit. Vstup na verandu. Obytná kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mraznička, elektrický kávovar) s podávací okénko, jídelní kout. WC zvlášť. V horním patře: 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 1x lůžko a 1x dvoulůžko. 1x pokoj s 1x lůžko a 1x vysunovací lůžko. Koupelna/WC, WC zvlášť, dvojumyvadlo. Balkon, terasa, zahradní sezení. Zahradní nábytek, lehátka (4x). Pěkný výhled na hory. K dispozici: dětská postýlka do 2 let, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 20.3.2019 07:05
Mapa stránek ...