Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Waldegg' - Rakousko (Štýrsko), Haus. Jedná se o ubytování pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 35 m2, v přízemí. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 1 dítě. Útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (1 os.), jídelní stůl, TV-satelit a rádio. 1x dvoulůžkový pokoj. Otevřená kuchyně (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. Terasa, altán. Zahradní nábytek, lehátka (2x). Výhled na hory. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Ideální pro ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Waldegg, Haus

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at8967_1_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 35 m2, v přízemí. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 1 dítě. Útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (1 os.), jídelní stůl, TV-satelit a rádio. 1x dvoulůžkový pokoj. Otevřená kuchyně (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. Terasa, altán. Zahradní nábytek, lehátka (2x). Výhled na hory. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Ideální pro max. 2 dospělé osoby a 1 dítě!
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.1.2019 09:41
Mapa stránek ...