Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Ennstalblick' - Rakousko (Štýrsko), Gröbming. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 65 m2, v podkroví. Prostorné, zkosený, jednoduché a účelné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna 45 m2 s jídelní stůl, kuchyňským koutem a TV-satelit. 1x dvoulůžkový pokoj se střešní okno. 1x pokoj s 2x lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Sprcha/WC. Zahradní sezení. Velmi pěkný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Ennstalblick, Gröbming

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at8962_400_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 65 m2, v podkroví. Prostorné, zkosený, jednoduché a účelné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna 45 m2 s jídelní stůl, kuchyňským koutem a TV-satelit. 1x dvoulůžkový pokoj se střešní okno. 1x pokoj s 2x lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Sprcha/WC. Zahradní sezení. Velmi pěkný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.3.2019 08:12
Mapa stránek ...