Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Stocker' - Rakousko (Štýrsko), Gröbming. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 45 m2 v 2. patře. Částéčně zkosený, jednoduché a útulné zařízení: vstup. 1x pokoj s 1x pohovka a 1x dvoulůžko. 1x pokoj s 2x lůžko (v délce 190 cm). Obytná kuchyně (2 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní kout a TV-satelit. Vstup na balkon. Sprcha, WC zvlášť. Balkon. Balkónový nábytek. Nádherný panoramatický výhled na hory a do údolí. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (kryté) u domu. Pozor prosím: nekuřácký byt. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Stocker, Gröbming

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at8962_170_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 45 m2 v 2. patře. Částéčně zkosený, jednoduché a útulné zařízení: vstup. 1x pokoj s 1x pohovka a 1x dvoulůžko. 1x pokoj s 2x lůžko (v délce 190 cm). Obytná kuchyně (2 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní kout a TV-satelit. Vstup na balkon. Sprcha, WC zvlášť. Balkon. Balkónový nábytek. Nádherný panoramatický výhled na hory a do údolí. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (kryté) u domu. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 23.9.2018 13:18
Mapa stránek ...