Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Stocker' - Rakousko (Štýrsko), Gröbming. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 34 m2, v přízemí. Jednoduché a útulné zařízení: vstup. 1x pokoj s 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Obytná kuchyně (2 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní kout a TV-satelit. Vstup na zahradu. Sprcha, WC zvlášť. Zahradní sezení. Zahradní nábytek. Nádherný panoramatický výhled na hory a do údolí. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (kryté) u domu. Pozor prosím: nekuřácký byt. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Stocker, Gröbming

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at8962_170_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 34 m2, v přízemí. Jednoduché a útulné zařízení: vstup. 1x pokoj s 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Obytná kuchyně (2 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní kout a TV-satelit. Vstup na zahradu. Sprcha, WC zvlášť. Zahradní sezení. Zahradní nábytek. Nádherný panoramatický výhled na hory a do údolí. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (kryté) u domu. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.2.2018 04:20
Mapa stránek ...