Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Erzberg' - Rakousko (Štýrsko), Eisenerz. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 'Erzberg', 3-pokojový byt 44 m2. Světlé, moderní zařízení: 1x dvoulůžkový pokoj. 1x dětský pokoj s 2x lůžko. Obývací pokoj/jídelna s jídelní kout a TV-satelit. Otevřená kuchyně (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (Nespresso) extra). Sprcha/WC. Balkon. Výhled na hory a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Vhodné pro rodiny. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Dětský pokoj může být vybaven 2 samostatnými lůžky nebo pal ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Erzberg, Eisenerz

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at8790_100_5/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Erzberg', 3-pokojový byt 44 m2. Světlé, moderní zařízení: 1x dvoulůžkový pokoj. 1x dětský pokoj s 2x lůžko. Obývací pokoj/jídelna s jídelní kout a TV-satelit. Otevřená kuchyně (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (Nespresso) extra). Sprcha/WC. Balkon. Výhled na hory a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Vhodné pro rodiny. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Dětský pokoj může být vybaven 2 samostatnými lůžky nebo palandou.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.3.2019 08:13
Mapa stránek ...