Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Forsthaus' - Rakousko (Salzkammergut), Strobl. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 58 m2, v přízemí. Komfortní a vkusné zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby, kabelová TV a rádio. 1x pokoj s 2x lůžko. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka) s jídelní stůl. Sprcha/WC. Terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
!Last minute ubytování v Chorvatsku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Forsthaus, Strobl

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at5350_500_8/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 58 m2, v přízemí. Komfortní a vkusné zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby, kabelová TV a rádio. 1x pokoj s 2x lůžko. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka) s jídelní stůl. Sprcha/WC. Terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 30.4.2017 18:34
Mapa stránek ...