Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Weissenbach' - Rakousko (Salzkammergut), Strobl. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 3 ložnice. 5-pokojový dům 120 m2 na 2 podlažích. Vkusné a útulné zařízení: 1x dvoulůžkový pokoj s umyvadlo. Velký obývací pokoj s kabelová TV (plochá obrazovka), kachlová kamna. Vstup na zahradu, na terasu. Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: jídelna s krbová kamna, jídelní kout a rádio. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžko a umyvadlo. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). WC zvlášť. E-topení. Dřevěné podlahy. Balkon, terasa. Zahradní nábytek, lehátka. Velmi pěkný výhle ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Weissenbach, Strobl

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at5350_250_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový dům 120 m2 na 2 podlažích. Vkusné a útulné zařízení: 1x dvoulůžkový pokoj s umyvadlo. Velký obývací pokoj s kabelová TV (plochá obrazovka), kachlová kamna. Vstup na zahradu, na terasu. Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: jídelna s krbová kamna, jídelní kout a rádio. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžko a umyvadlo. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). WC zvlášť. E-topení. Dřevěné podlahy. Balkon, terasa. Zahradní nábytek, lehátka. Velmi pěkný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký dům. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.4.2019 23:18
Mapa stránek ...