Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Traunsee' - Rakousko (Salzkammergut), Obertraun. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. 'Traunsee', 5-pokojový dům 148 m2. Vkusné zařízení se dřevem: vstup. Obývací pokoj/jídelna s krbová kamna a TV-satelit (plochá obrazovka). 1x dvoulůžkový pokoj s TV-satelit. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). WC zvlášť, koupelna nebo sprcha/WC. V horním patře: 3x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s koupelna/sprcha/WC a TV-satelit (plochá obrazovka). Sprcha, Sauna. Komfortní zařízení ve venkovském stylu. Balkon ne ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Traunsee, Obertraun

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at4831_200_4/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Traunsee', 5-pokojový dům 148 m2. Vkusné zařízení se dřevem: vstup. Obývací pokoj/jídelna s krbová kamna a TV-satelit (plochá obrazovka). 1x dvoulůžkový pokoj s TV-satelit. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). WC zvlášť, koupelna nebo sprcha/WC. V horním patře: 3x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s koupelna/sprcha/WC a TV-satelit (plochá obrazovka). Sprcha, Sauna. Komfortní zařízení ve venkovském stylu. Balkon nebo terasa. Odkládací místnost. K dispozici: sauna, dřevo (extra). Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Příplatek dětská postýlka zahrnuje: dětskou postýlku, ložní prádlo, vysokou židličku, ohrádku a dětskou vaničku.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.3.2018 11:37
Mapa stránek ...