Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Hallstättersee' - Rakousko (Salzkammergut), Obertraun. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 'Hallstättersee', 3-pokojová polovina dvojdomku 64 m2. Vkusné zařízení se dřevem: vstup. Obývací pokoj/jídelna s krbová kamna a TV-satelit (plochá obrazovka). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 2 indukční varná deska, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). V horním patře: 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s TV-satelit (plochá obrazovka). 2x koupelna nebo sprcha/WC. Komfortní zařízení ve venkovském stylu. Balkon nebo terasa. Odkládací místnost. K dispozici: dřevo (extra). Internet ( ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
!Last minute ubytování na Slovensku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Hallstättersee, Obertraun

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at4831_200_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Hallstättersee', 3-pokojová polovina dvojdomku 64 m2. Vkusné zařízení se dřevem: vstup. Obývací pokoj/jídelna s krbová kamna a TV-satelit (plochá obrazovka). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 2 indukční varná deska, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). V horním patře: 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s TV-satelit (plochá obrazovka). 2x koupelna nebo sprcha/WC. Komfortní zařízení ve venkovském stylu. Balkon nebo terasa. Odkládací místnost. K dispozici: dřevo (extra). Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 23.4.2017 21:41
Mapa stránek ...