Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu '****Grundlsee' - Rakousko (Salzkammergut), Grundlsee. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 45 m2. Vkusné a romantické zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby, kabelová TV a rádio. 1x dvoulůžkový pokoj. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, mikrovlnka) s jídelní stůl. Koupelna/WC. Komfortní zařízení ve venkovském stylu. Balkon nebo terasa. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na krajinu. K dispozici: telefon, sejf, dětská postýlka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký byt. Na požádání si za poplatek můžete ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu ****Grundlsee, Grundlsee

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at8993_200_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 45 m2. Vkusné a romantické zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby, kabelová TV a rádio. 1x dvoulůžkový pokoj. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, mikrovlnka) s jídelní stůl. Koupelna/WC. Komfortní zařízení ve venkovském stylu. Balkon nebo terasa. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na krajinu. K dispozici: telefon, sejf, dětská postýlka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký byt. Na požádání si za poplatek můžete pronajmout byt s výhledem na jezero.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 23.3.2019 04:26
Mapa stránek ...