Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Grundlsee' - Rakousko (Salzkammergut), Grundlsee. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 25 m2. Vkusné a romantické zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x dvoulůžko, jídelní stůl, kabelová TV a rádio. Kuchyňský kout (2 plotýnky). Balkon nebo terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: telefon, sejf, dětská postýlka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Na místě je možné za příplatek vyměnit apartmán za jiný s výhledem na jezero (upgrade). V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Grundlsee, Grundlsee

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at8993_200_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 25 m2. Vkusné a romantické zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x dvoulůžko, jídelní stůl, kabelová TV a rádio. Kuchyňský kout (2 plotýnky). Balkon nebo terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: telefon, sejf, dětská postýlka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Na místě je možné za příplatek vyměnit apartmán za jiný s výhledem na jezero (upgrade).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.7.2018 02:08
Mapa stránek ...