Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Dachstein' - Rakousko (Salzkammergut), Bad Goisern am Hallstättersee. Jedná se o ubytování pro 17 osob, k dispozici je 10 pokojů z toho je 9 ložnic. 10-pokojová vila 450 m2 na 3 podlažích. Jednoduché a účelné zařízení: vstup se zimní zahrada západní orientace. Velký salón s jídelní stůl, jídelní kout, knihovna a TV. 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s sprcha/WC. Velká kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka) s jídelní kout. WC zvlášť. V horním patře: 3x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s sprcha/WC a TV. 1x dvoulůžkový pokoj. WC zvlášť. Ve 2. patře: 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s sprcha/WC. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Dachstein, Bad Goisern am Hallstättersee

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at4822_100_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 17 osob, k dispozici je 10 pokojů z toho je 9 ložnic
Popis ubytování (interiér)
10-pokojová vila 450 m2 na 3 podlažích. Jednoduché a účelné zařízení: vstup se zimní zahrada západní orientace. Velký salón s jídelní stůl, jídelní kout, knihovna a TV. 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s sprcha/WC. Velká kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka) s jídelní kout. WC zvlášť. V horním patře: 3x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s sprcha/WC a TV. 1x dvoulůžkový pokoj. WC zvlášť. Ve 2. patře: 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s sprcha/WC. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x lůžko a sprcha/WC. WC zvlášť. Dřevěné podlahy. 2x balkon. Zimní zahrada. Pěkný výhled na hory a na město. Pozor prosím: nekuřácký byt. TV jen AT.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 20.4.2018 22:04
Mapa stránek ...