Ubytování v Rakousku, Bad Goisern am Hallstättersee (Salzkammergut) v rekreačním domě 'Dachstein'. Toto ubytování je pro 17 osob, k dispozici je 10 pokojů z toho je 9 ložnic. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
!Last minute ubytování v Itálii - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Dachstein, Bad Goisern am Hallstättersee
★★

Rakousko, Salzkammergut, Bad Goisern am Hallstättersee

Rakousko, Salzkammergut, Bad Goisern am Hallstättersee
Číslo objektu: AT4822.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at4822_100_1/
Ubytování pro 17 osob, k dispozici je 10 pokojů z toho je 9 ložnic
Nájemní cena za ubytování od 33.230,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
10-pokojový dům 450 m2 na 3 podlažích. Vstup. Velká jídelna s TV. 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s sprcha/WC. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka) s jídelní stůl. WC zvlášť. V horním patře: 3x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s sprcha/WC a TV. 1x dvoulůžkový pokoj. WC zvlášť. Ve 2. patře: 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s sprcha/WC. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x lůžko. WC zvlášť. 2x balkon, terasa. Pěkný výhled na hory a na město. Pozor prosím: 1 domácí zvíře (pes) povoleno. TV jen AT.
Informace o domě (rezidenci)
Stará vila 'Dachstein', z 19. století. 1 km od centra, slunná, vyvýšená poloha v obytné čtvrti, 4.5 km od jezera. K dispozici pouze pro Vás: pozemek, zahrada. Zahradní sezení, terasa. V domě: ústřední topení. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo, 20 m. Supermarket, restaurace 500 m, koupaliště 1 km, zátoka ke koupání 4.5 km. Golfové hřiště 10 km, tenis 4.5 km, kabinková lanovka 10 km, lyžařské centrum 17 km, zastávka ski-busu 200 m, lyžařská škola 10 km, sáňkařská dráha 1 km, běžkařské stopy 500 m. Pozor prosím: skibus zdarma.
Rezervace
Ubytování v Rakousku, Bad Goisern am Hallstättersee:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 504 - 1.000 m n.m.
Orámováno nádhernými horami masivu Dachstein. Lázně pro léčbu dýchacích cest, 65 km jiho-východně od Salzburg. Diskotéka, léčebné kúry.
informace pro letní ubytování
Lázně Goisern a oblast vnitřního Solnohradska byly UNESKEM vyhlášeny na základě bohaté minulosti (Hallstattská-kultura) a svých přírodních krajinných krás světovým a přírodním bohatstvím. Pozoruhodné jsou jeskyně Dachstein, solné světy v Hallstatt pláž, vhodné pro děti, 4 km od obce. Kánoe, rafting. Tenis, golfové hřiště 18 jamek, Bad Ischl. Rybaření. Paragliding. Turistické cesty, horolezectví. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna horských kol. Horská kola-kompetenční centrum.
informace pro zimní ubytování
Lyžařské středisko Dachstein West, 20 km, počet přepravních zařízení: 46x celkem. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 50 km, vysokohorské dráhy ve výšce 1'000 - 1'100 m, zimní turistické cesty 50 km. Skibus. Další lyžařská střediska: Krippenstein Freeride 18 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 28.4.2017 04:21
Mapa stránek ...