Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Alpen Parks' - Rakousko (Salzkammergut), Altaussee. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 'Luxury Lodge', 4-pokojová chata 95 m2. Objekt vhodný pro 6 dospělý + 2 děti. Vkusné zařízení se dřevem: vstup. Obývací pokoj/jídelna s krbová kamna, jídelní stůl a TV-satelit (plochá obrazovka), rádio. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, myčka, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha, WC zvlášť, Sauna. V horním patře: 1x dvoulůžkový pokoj. 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s 1x pohovka. Sprcha/WC. Malý balkon, malá terasa. Zahradní nábytek, odkládací místnost. Velmi pěkný výhled ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Alpen Parks, Altaussee

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at8992_150_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Luxury Lodge', 4-pokojová chata 95 m2. Objekt vhodný pro 6 dospělý + 2 děti. Vkusné zařízení se dřevem: vstup. Obývací pokoj/jídelna s krbová kamna, jídelní stůl a TV-satelit (plochá obrazovka), rádio. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, myčka, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha, WC zvlášť, Sauna. V horním patře: 1x dvoulůžkový pokoj. 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s 1x pohovka. Sprcha/WC. Malý balkon, malá terasa. Zahradní nábytek, odkládací místnost. Velmi pěkný výhled na hory a na sjezdovku. K dispozici: sauna, sejf, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Od 3 nocí je zážitková karta «SALZKAMMERGUT» v ceně zahrnuta! Nejvýhodnější slevy na více než 110 atrakcí (vlak, loď, lanovky, muzea, vstupy atd…).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 11:10
Mapa stránek ...