Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Alpen Parks' - Rakousko (Salzkammergut), Altaussee. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 'Comfort Lodge', 3-pokojová chata 82 m2. Objekt vhodný pro 4 dospělý + 2 děti. Vkusné zařízení se dřevem: vstup. Obývací pokoj/ložnice s 2x vysunovací lůžko a TV-satelit (plochá obrazovka), rádio. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní kout. V horním patře: 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžko. Sprcha, WC zvlášť. Malá terasa. Zahradní nábytek, odkládací místnost. K dispozici: sejf, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Vhodné ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Alpen Parks, Altaussee

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at8992_150_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Comfort Lodge', 3-pokojová chata 82 m2. Objekt vhodný pro 4 dospělý + 2 děti. Vkusné zařízení se dřevem: vstup. Obývací pokoj/ložnice s 2x vysunovací lůžko a TV-satelit (plochá obrazovka), rádio. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní kout. V horním patře: 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžko. Sprcha, WC zvlášť. Malá terasa. Zahradní nábytek, odkládací místnost. K dispozici: sejf, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Vhodné pro rodiny. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.4.2018 14:00
Mapa stránek ...