Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Heidi' - Rakousko (Salcbursko), Zell am See. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 60 m2 v 1. patře. Moderní a útulné zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl a kabelová TV (plochá obrazovka), DVD. Vstup na balkon. 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s sprcha/WC. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Balkon 7 m2. Zahradní nábytek. Výhled na hory. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Heidi, Zell am See

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at5700_640_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 60 m2 v 1. patře. Moderní a útulné zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl a kabelová TV (plochá obrazovka), DVD. Vstup na balkon. 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s sprcha/WC. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Balkon 7 m2. Zahradní nábytek. Výhled na hory. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 20.4.2019 09:28
Mapa stránek ...