Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Heidi' - Rakousko (Salcbursko), Zell am See. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 'App.1', 3-pokojový byt 80 m2 v 1. patře. Prostorné a světlé, moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a kabelová TV (plochá obrazovka), DVD. Vstup na balkon. 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s sprcha/WC. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). Velký balkon 14 m2. Zahradní nábytek. Výhled na hory. K dispozici: vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 3 let (extra). Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor pr ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
!Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Heidi, Zell am See

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at5700_640_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'App.1', 3-pokojový byt 80 m2 v 1. patře. Prostorné a světlé, moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a kabelová TV (plochá obrazovka), DVD. Vstup na balkon. 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s sprcha/WC. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). Velký balkon 14 m2. Zahradní nábytek. Výhled na hory. K dispozici: vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 3 let (extra). Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 28.5.2017 16:21
Mapa stránek ...