Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Ebenberghof' - Rakousko (Salcbursko), Zell am See. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 52 m2, v přízemí. Útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj s krbová kamna, kabelová TV a DVD. Vstup na balkon. Průchozí pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x malý pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. Balkon. Zahradní nábytek. Nádherný výhled na jezero a na hory. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Ebenberghof, Zell am See

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at5700_450_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 52 m2, v přízemí. Útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj s krbová kamna, kabelová TV a DVD. Vstup na balkon. Průchozí pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x malý pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. Balkon. Zahradní nábytek. Nádherný výhled na jezero a na hory. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.8.2018 13:08
Mapa stránek ...