Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Haus Point' - Rakousko (Salcbursko), Zell am See. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 45 m2 v 2. patře. Účelné a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní kout, TV-satelit a rádio. Vstup na balkon. 1x malý pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x dvoulůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna/WC. E-topení. Balkon 10 m2. Zahradní nábytek, lehátka (1x). Pěkný panoramatický výhled na hory. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Haus Point, Zell am See

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at5700_333_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 45 m2 v 2. patře. Účelné a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní kout, TV-satelit a rádio. Vstup na balkon. 1x malý pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x dvoulůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna/WC. E-topení. Balkon 10 m2. Zahradní nábytek, lehátka (1x). Pěkný panoramatický výhled na hory. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 13.12.2018 22:30
Mapa stránek ...