Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Point' - Rakousko (Salcbursko), Zell am See. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 45 m2 v 1. patře. Částéčně renovovaný v roce 2018, stylové a útulné zařízení: obývací pokoj/ložnice 20 m2 s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní kout, TV a rádio. Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj s TV. Kuchyňský kout (4 plotýnky - sklokeramická deska). Koupelna/WC. E-topení. Balkon 6 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na hory a na krajinu. Byt se nachází v domě č. 11. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Point, Zell am See

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at5700_330_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 45 m2 v 1. patře. Částéčně renovovaný v roce 2018, stylové a útulné zařízení: obývací pokoj/ložnice 20 m2 s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní kout, TV a rádio. Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj s TV. Kuchyňský kout (4 plotýnky - sklokeramická deska). Koupelna/WC. E-topení. Balkon 6 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na hory a na krajinu. Byt se nachází v domě č. 11.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.4.2019 05:26
Mapa stránek ...