Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Rupertus' - Rakousko (Salcbursko), Zell am See. Jedná se o ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 36 m2, nadzemní suterén. Komfortní a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka (80 cm, v délce 200 cm), 1x dvoulůžko (160 cm, v délce 200 cm), jídelní stůl a kabelová TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska). Sprcha/WC. Zahradní nábytek. Výhled do zahrady. K dispozici: dětská postýlka do 2 let. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Rupertus, Zell am See

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at5700_320_5/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 36 m2, nadzemní suterén. Komfortní a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka (80 cm, v délce 200 cm), 1x dvoulůžko (160 cm, v délce 200 cm), jídelní stůl a kabelová TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska). Sprcha/WC. Zahradní nábytek. Výhled do zahrady. K dispozici: dětská postýlka do 2 let. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.4.2019 23:22
Mapa stránek ...