Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Rupertus' - Rakousko (Salcbursko), Zell am See. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 55 m2 v 2. patře. Útulné zařízení: vstup. 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s sprcha/WC. Obytná kuchyně (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar) s kabelová TV. Vstup na balkon. Pěkný výhled na hory a na krajinu. Pozor prosím: nekuřácký byt. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Rupertus, Zell am See

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at5700_320_4/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 55 m2 v 2. patře. Útulné zařízení: vstup. 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s sprcha/WC. Obytná kuchyně (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar) s kabelová TV. Vstup na balkon. Pěkný výhled na hory a na krajinu. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.4.2019 05:19
Mapa stránek ...