Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Rupertus' - Rakousko (Salcbursko), Zell am See. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 53 m2 v 2. patře. Útulné zařízení: vstup. 1x zkosený pokoj s 1x pohovka a 1x dvoulůžko. Vstup na balkon. 1x zkosený pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 200 cm). Obytná kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska) s jídelní kout a kabelová TV. Vstup na balkon. Koupelna, WC zvlášť. Balkon. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na hory a na krajinu. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Rupertus, Zell am See

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at5700_320_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 53 m2 v 2. patře. Útulné zařízení: vstup. 1x zkosený pokoj s 1x pohovka a 1x dvoulůžko. Vstup na balkon. 1x zkosený pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 200 cm). Obytná kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska) s jídelní kout a kabelová TV. Vstup na balkon. Koupelna, WC zvlášť. Balkon. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na hory a na krajinu.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 20.4.2019 09:27
Mapa stránek ...