Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Holiday' - Rakousko (Salcbursko), Zell am See. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 40 m2 v 2. patře. Úplně renovovaný v roce 2015, moderní zařízení: vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou. Obývací pokoj/ložnice s 2x sklápěcí lůžko, jídelní stůl a TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (Senseo pads)). Sprcha/WC. Balkon 7 m2. Balkónový nábytek, elektrický grill. Pěkný panoramatický výhled na hory. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN] ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Holiday, Zell am See

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at5700_208_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 40 m2 v 2. patře. Úplně renovovaný v roce 2015, moderní zařízení: vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou. Obývací pokoj/ložnice s 2x sklápěcí lůžko, jídelní stůl a TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (Senseo pads)). Sprcha/WC. Balkon 7 m2. Balkónový nábytek, elektrický grill. Pěkný panoramatický výhled na hory. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování, garáž č. 15 u domu. Pozor prosím: nekuřácký byt. Schránka na klíče je umístěna u hlavních vchodových dveří.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.4.2019 23:19
Mapa stránek ...