Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Holiday' - Rakousko (Salcbursko), Zell am See. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 40 m2 v 1. patře. Útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby, 2x vysunovací lůžko a TV-satelit (plochá obrazovka). Malá kuchyně (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka, gril, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Plynové topení. Balkon 10 m2, jižní orientace. Pěkný panoramatický výhled na hory, do údolí a na sjezdovku. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování u domu. Pozor prosím: nekuřácký byt. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Holiday, Zell am See

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at5700_208_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 40 m2 v 1. patře. Útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby, 2x vysunovací lůžko a TV-satelit (plochá obrazovka). Malá kuchyně (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka, gril, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Plynové topení. Balkon 10 m2, jižní orientace. Pěkný panoramatický výhled na hory, do údolí a na sjezdovku. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování u domu. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 23.9.2017 14:40
Mapa stránek ...