Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Holiday' - Rakousko (Salcbursko), Zell am See. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 40 m2 v 1. patře. Útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby, 2x vysunovací lůžko a TV-satelit (plochá obrazovka). Malá kuchyně (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka, gril, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Plynové topení. Balkon 10 m2, jižní orientace. Pěkný panoramatický výhled na hory, do údolí a na sjezdovku. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování u domu. Pozor prosím: nekuřácký byt. Ve vstupním prostoru jsou k dispozici 2 manželské ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Holiday, Zell am See

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at5700_208_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 40 m2 v 1. patře. Útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby, 2x vysunovací lůžko a TV-satelit (plochá obrazovka). Malá kuchyně (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka, gril, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Plynové topení. Balkon 10 m2, jižní orientace. Pěkný panoramatický výhled na hory, do údolí a na sjezdovku. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování u domu. Pozor prosím: nekuřácký byt. Ve vstupním prostoru jsou k dispozici 2 manželské palandy s lampičkou na čtení, které je možno zarezervovat jako přistýlky. Dva moderní automatické ventilátory regulují výměnu vzduchu. Částečně krytá terasa orientovaná na jih. Byt se nachází na konci uličky, tudíž je na klidném místě.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 19:12
Mapa stránek ...