Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Steiner' - Rakousko (Salcbursko), Zell am See. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 'Steiner', 4-pokojová chata 130 m2 na 3 podlažích. Renovovaná v roce 2015, vkusné a útulné zařízení: velký obývací pokoj/ložnice s 1x dvoulůžko a TV-satelit (plochá obrazovka), kachlová kamna. Otevřená jídelna. 1x dvoulůžkový pokoj. Velká kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní kout. Vstup na terasu. Koupelna, WC zvlášť. Ve spodním patře: vstup. V podkroví: 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/WC. Velká terasa, zahrada. Velmi pěkný výhled na h ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Steiner, Zell am See

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at5700_200_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Steiner', 4-pokojová chata 130 m2 na 3 podlažích. Renovovaná v roce 2015, vkusné a útulné zařízení: velký obývací pokoj/ložnice s 1x dvoulůžko a TV-satelit (plochá obrazovka), kachlová kamna. Otevřená jídelna. 1x dvoulůžkový pokoj. Velká kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní kout. Vstup na terasu. Koupelna, WC zvlášť. Ve spodním patře: vstup. V podkroví: 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/WC. Velká terasa, zahrada. Velmi pěkný výhled na hory a na sjezdovku. K dispozici: pračka, sušička, sejf, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování (3 Auta). Pozor prosím: nekuřácký dům. 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. Palivové dřevo je na první použití zahrnuto.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.4.2019 17:23
Mapa stránek ...