Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Rosi' - Rakousko (Salcbursko), Werfenweng. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 68 m2, v přízemí. Vkusné zařízení: vstup. 1x dvoulůžkový pokoj se Šatna s TV-satelit. 1x malý pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm, v délce 200 cm). Velká obytná kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní kout a TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na terasu. Sprcha/WC, dvojumyvadlo. Terasa, zahradní sezení. Zahradní nábytek. Výhled na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zd ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Rosi, Werfenweng

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at5453_110_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 68 m2, v přízemí. Vkusné zařízení: vstup. 1x dvoulůžkový pokoj se Šatna s TV-satelit. 1x malý pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm, v délce 200 cm). Velká obytná kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní kout a TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na terasu. Sprcha/WC, dvojumyvadlo. Terasa, zahradní sezení. Zahradní nábytek. Výhled na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. Hlásič kouře, hasicí přístroj.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 20.4.2019 09:34
Mapa stránek ...