Ubytování v Rakousku, Wagrain (Salcbursko) v apartmánu 'Haltnerhof'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Haltnerhof, Wagrain
★★★

Rakousko, Salcbursko, Wagrain

Rakousko, Salcbursko, Wagrain
Číslo objektu: AT5602.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at5602_100_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 9.828,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 45 m2. Útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka, jídelní kout a TV-satelit. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x dvoulůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. Velká terasa, zahradní sezení. Zahradní nábytek. Nádherný panoramatický výhled na hory a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Informace o domě (rezidenci)
Moderní, útulný selský dům 'Haltnerhof', rok výstavby 2000, obklopen loukami. Mimo obec, 1.3 km od centra Wagrain, samostatně stojící, slunná poloha ve svahu, 5 km od sjezdovek, v zeleni. Společné: pozemek, zahrada, louka k odpočinku. Dětské hřiště. V domě: odkládací místnost na kola, lyžárna, ústřední topení, pračka (společné). Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo u domu. Potraviny 2 km, restaurace 2 km, autobusová zastávka 1 km, nádraží 'St Johann' 9 km, koupaliště 2 km, krytý bazén 2 km. Golfové hřiště 10 km, tenis 4 km, jízdárna 10 km, vlek 4 km, sedačková lanovka 4 km, lyžařské centrum 4 km, zastávka ski-busu 1 km, lyžařská škola 4 km, běžkařské stopy 2 km, kluziště 4 km. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Wagrain 4 km. Turistické oblasti ab Haus. Pozor prosím: auto doporučeno.
Rezervace
Ubytování v Rakousku, Wagrain:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 850 - 2.000 m n.m.
Wagrain ja na tradici bohatá rekreační obec v srdci solnohradských hor, nabízí početné zábavné aktivity a sportovní činnost. Rekreační obec, 65 km jižně od Salzburg.
informace pro letní ubytování
140 km značených turistických cest zavádí hosty do nedotčeného horského světa s mnoha obhospodařovanými chatami na horských pastvinách. Silný horský vzduch lze využít na různé způsoby. Jednoduše a komfortně se do výšek dostanete horskými dráhami 'Flying Mozart' a 'Grafenbergbahn'. Početné sportovní nabídky a nabídky pro děti nenechají nikoho zahálet. Zvláštní atrakcí je za každého počasí 'Wassrerwelt Amade' s obrovskými skluzavkami, dětským bazénem, krytým bazénem s protiproudem a velká sauna. Aquapark 'Wasserwelt Amadé'. 2x horské dráhy.
informace pro zimní ubytování
Wagrain v centru Ski Amade s 870 km sjezdovek a 260 moderními dopravními zařízeními. Zimní ráj - Wagrain je přímo připojeno k Tauernloipe (běžkařská trať) s 220 km upravených tratí je ideální pro všechny běžkaře. Vyjížďky saněmi s koňským spřežením zahrnují pestrý program pro všechny zimní sportovce. Lyžařské středisko Ski Amadé. Celkem 870 km lyžařské sjezdovky, sjezdovka pro snowboardisty, halfpipe. Lyžařská škola, škola snowboardingu, lyžařská škola pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 220 km, zimní turistické cesty. Sáňkařské dráhy. Skibus.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 25.3.2017 18:33
Mapa stránek ...