Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Bäckenhäusl' - Rakousko (Salcbursko), Uttendorf. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 56 m2 v 2. patře, jižní orientace. Stylové a útulné zařízení: velký obývací pokoj/ložnice s 1x lůžko, 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl, kabelová TV a DVD. 1x dvoulůžkový pokoj. Otevřená kuchyně u vstupu (4 plotýnky, trouba). Sprcha/WC. Jižní orientace. Pěkný výhled na hory a na město. K dispozici: telefon, sejf, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Bäckenhäusl, Uttendorf

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at5723_100_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 56 m2 v 2. patře, jižní orientace. Stylové a útulné zařízení: velký obývací pokoj/ložnice s 1x lůžko, 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl, kabelová TV a DVD. 1x dvoulůžkový pokoj. Otevřená kuchyně u vstupu (4 plotýnky, trouba). Sprcha/WC. Jižní orientace. Pěkný výhled na hory a na město. K dispozici: telefon, sejf, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.9.2018 08:26
Mapa stránek ...