Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Bäckenhäusl' - Rakousko (Salcbursko), Uttendorf. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 45 m2 v 1. patře. Stylové a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní kout, kabelová TV a DVD. Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyňský kout (4 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/WC. Balkon 10 m2. Zahradní nábytek, lehátka. Pěkný výhled na hory a na město. K dispozici: telefon. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Bäckenhäusl, Uttendorf

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at5723_100_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 45 m2 v 1. patře. Stylové a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní kout, kabelová TV a DVD. Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyňský kout (4 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/WC. Balkon 10 m2. Zahradní nábytek, lehátka. Pěkný výhled na hory a na město. K dispozici: telefon. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.9.2018 19:56
Mapa stránek ...