Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Plaik-Häusl' - Rakousko (Salcbursko), Sankt Martin am Tennengebirge. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový selský dům 140 m2 na 2 podlažích. Prostorné, komfortní a útulné zařízení: vstup. Otevřený velký obývací pokoj/jídelna s krbová kamna, jídelní kout a TV-satelit (plochá obrazovka), rádio a CD. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 2x dvoulůžkový pokoj. 1x velký pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x dvoulůžko. Velká galerie. Vstup na balkon. Sprcha, WC zvlášť, dvojumyvadlo. E-topení. Obývací pokoj v selské stylu. B ...

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Plaik-Häusl, Sankt Martin am Tennengebirge

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at5522_200_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový selský dům 140 m2 na 2 podlažích. Prostorné, komfortní a útulné zařízení: vstup. Otevřený velký obývací pokoj/jídelna s krbová kamna, jídelní kout a TV-satelit (plochá obrazovka), rádio a CD. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 2x dvoulůžkový pokoj. 1x velký pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x dvoulůžko. Velká galerie. Vstup na balkon. Sprcha, WC zvlášť, dvojumyvadlo. E-topení. Obývací pokoj v selské stylu. Balkon 6 m2. Zahradní nábytek, lehátka, odkládací místnost. Velmi pěkný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký dům. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.4.2019 17:26
Mapa stránek ...