Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Edi´s' - Rakousko (Salcbursko), Sankt Martin am Tennengebirge. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 95 m2 v 1. patře. Vkusné zařízení: vstup. Velký obývací pokoj/ložnice 30 m2 s 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm), TV-satelit (plochá obrazovka), video, stereo přehrávač a DVD. Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x dvoulůžkový pokoj s umyvadlo a sprcha. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka) s jídelní kout. Vstup na balkon. Koupelna/WC. Zahradní nábytek. Velmi pěkný výhled na hory a na krajinu.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Edi´s, Sankt Martin am Tennengebirge

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at5522_110_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 95 m2 v 1. patře. Vkusné zařízení: vstup. Velký obývací pokoj/ložnice 30 m2 s 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm), TV-satelit (plochá obrazovka), video, stereo přehrávač a DVD. Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x dvoulůžkový pokoj s umyvadlo a sprcha. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka) s jídelní kout. Vstup na balkon. Koupelna/WC. Zahradní nábytek. Velmi pěkný výhled na hory a na krajinu.
Rezervace
Lyžařská střediska v okolí: (vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, ne po silnici!)
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.4.2019 11:18
Mapa stránek ...