Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Höhne' - Rakousko (Salcbursko), Salcburk. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 60 m2 v 3. patře. Útulné zařízení: vstup. 1x dvoulůžkový pokoj. Obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby, 1x sklápěcí lůžko, jídelní stůl a kabelová TV (plochá obrazovka), CD a stereo přehrávač. Vstup na balkon. Malá kuchyně (3 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička). Koupelna/WC. Balkon. Balkónový nábytek, odkládací místnost. Výhled na hory a na město. Parkování (oplocený). Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký byt.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Höhne, Salcburk

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at5020_220_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 60 m2 v 3. patře. Útulné zařízení: vstup. 1x dvoulůžkový pokoj. Obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby, 1x sklápěcí lůžko, jídelní stůl a kabelová TV (plochá obrazovka), CD a stereo přehrávač. Vstup na balkon. Malá kuchyně (3 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička). Koupelna/WC. Balkon. Balkónový nábytek, odkládací místnost. Výhled na hory a na město. Parkování (oplocený). Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 15.8.2018 18:59
Mapa stránek ...